Yogaroma Aromaterapi Cihazımı Nasıl Çalıştırırım?

Size ulan paketten cihazınızı ve satın aldığınız uçucu yağlarınızı çıkartalım. Uçucu yağlarımızı direkt güneş ışığına maruz kalmayacak bir yerde, şişeler dik duracak şekilde muhafaza etmeliyiz. Paketten çıkan adaptörümüzü fişe takıp, ucunu cihazınızın altıdaki sokete takalım. kabluyu cihaz altındaki kablo yoluna oturtalım. UYARI! Cihazınızı masaya koyduktan sonra, özellikle içerisinde su var iken, cihazı yan veya ters… Okumaya devam et Yogaroma Aromaterapi Cihazımı Nasıl Çalıştırırım?

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Koku Egzersizi – Koku Kaybı

Salgın ile birlikte birçoğumuz korona geçirirken veya sonrasında koku kaybıyla yüzleştik. Sanslı olanlarımız koku kaybını da kolayca atlattık. Kimimizin koku kaybı daha uzun sürdü, kimimiz de koku kaybıyla yaşamaya devam ediyoruz. Koku Kaybı Nedir? Anosmi: Koku duyusu kaybı. Hipozmi: Koku duyusunda azalma olarak bilinir. Koku kaybınız aldığınız tedavi yöntemlerine cevap vermediyse, koku alma egzersizlerine başlamalısınız.… Okumaya devam et Koku Egzersizi – Koku Kaybı

Yogaroma Cihazınızın Bakımı Nasıl Yapılır?

Yogaroma AromaTerapi Hava Nemlendirici Ürün Bakımı, son derece kolay bir işlem olmakla birlikte elbette bazı detaylar hassas uygulamalara tabidir. Pek çok kullanıcı hava Nemlendirici bakımı hakkında hiçbir şey bilmez ki, aromaterapi özelliği olan cihazımız, zaman temizlenerek performansının artırılması faydalı olacaktır. Hemen her hava Nemlendirici bakımı gereken cihazlardır. Bu noktada Yogaroma aromaterapi cihazınızı kendi gereksinimlerine uygun… Okumaya devam et Yogaroma Cihazınızın Bakımı Nasıl Yapılır?

Yogaroma Cihazınızı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yogaroma Ultrasonik Aromaterapi Hava Nemlendirici cihazınızı sadece saf-doğal uçucu yağlar ile kullanın. Yogaroma cihazlarınızı sabit yağlar ile ve doğal olmayan esanslar ile kullanmayınız. Kullanıcağınız uçucu yağların doğallığına ve güvenilir kaynaklardan tedariği konularına hassasiyet gösterin. Yogaroma cihazınızın içerisine 100-120ml su ekledikten sonra, saf uçucu yağlarınızdan 3-5 damla suya ilave edip cihazın kapağını kapatın. Yogaroma cihazınızı çalıştırıp… Okumaya devam et Yogaroma Cihazınızı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yogaroma Aromaterapi Cihazını Almanız için 10 Neden

En doğal oda parfümü: en güçlü aroma terapi yöntemi. Tamamı ile doğal yollardan elde edilmiş saf aroma terapi yağlarını, elbette ateşsiz, dumansız, hiç bir zararlı etken madde olmadan kullanmalıyız. Aroma terapi yağlarınızın en doğal ve en güçlü etkisini ultrasonik yöntemle, soğuk su buharı aracılığıyla ortaya çıkaralım. Cihazınızı kullanmaya başlayınca aroma terapi sizin için bir tutku… Okumaya devam et Yogaroma Aromaterapi Cihazını Almanız için 10 Neden