USB Bulb Aroma Terapi Cihazı
69.9

USB Bulb Aroma Terapi Cihazı

69,90 ₺
- +
Durumu:stokta var
SKU USB Bulb Aroma Terapi Cihazı
none

%100 Doğal Uçucu Yağlar ile AromaTerapi Cihazı Hava Nemlendirici

Yogaroma Aromaterapi Cihazı ile Yaşam Standartlarınızı Yükseltin.
Yogaroma Aroma Terapi Cihazı Oda Parfümü, Ultrasonik Hava Nemlendirici havaya mikroskobik su parçacıkları yayarak havanın nem kalitesini yükseltir. Havada asılı toz oluşumunu engelleyen su parçacıkları, soluduğumuz havanın kalitesini yükseltir. %100 Doğal Bitkisel içerikli AromaTerapi yağlarımız ile ortama yayacağımız %100 doğal aroma kokularımız ile her nefesimizi ayrı bir lezzete dönüştürür. Nefes almanızı kolaylaştırır, derinizdeki kuruluk hissine iyi gelir.

%100 DOĞAL ODA PARFÜMÜ

%100 Doğal AromaTerapi Yağlarımızı kullanarak elde edeceğiniz oda parfümü ile kimyasal içerikli oda parfümlerine veda edeceksiniz. Hediye Limon Otu Yağı ve alternatif olarak ekleyebileceginiz Lavanta Yağı, Portakal Yağı, Okaliptus Yağı, Nane Yağı, Biberiye Yağı, Çay Ağacı Yağı, Defne Yağı doğal kokularına doyamayacaksınız. Oda Parfümünüzün %100 Doğal bitkisel üretim olduğunu bilmeniz koku duyularınızı daha da canlandıracak. Aromaterapi cihazımızı deneyince tüm AromaTerapi Yağlarımızı denemekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

AROMA TERAPİ ETKİSİ

120ml su ekledikten sonra %100 doğal aroma yağınızı iki-üç damla damlatın ve cihazınızın SİS fonksiyonunu çalıştırın. En doğal aromanın tadını çıkarın. YOGAROMA Ultrasonik Aromatik Esansiyel Yağ Diffüzörü zarif tasarımı ve kolay kullanımı ile rahatlayın. Gelişmiş ultrasonik buharlaştırıcı difüzyon teknolojisi sessizce 6 saat yatıştırıcı bir koku verirken havayı da nemlendirir. Hava Nemlendirici cihazınızın suyu azalınca otomatik kapanacaktır.

GÜVENLİ ve SESSİZ ÇALIŞMA

120ml Su kapasitesi ile 3 Saat kesintisiz; 6 Saat boyunca ( 30sn ON / 30sn OFF modunda),  35dB seviyesinde süper sessiz modda bulunduğu ortamda nem seviyesini en iyi seviyeye çeker. Su seviyesi azaldığını anlayarak kendiliğinden kapanma özelliği ile güvenli kullanım sağlar.

7 RENKLİ GECE LAMBASI

Sürekli değişen (Renklerin Dansı) veya 7 farklı sabit renkte çalıştırabileceğiniz led ışıkları sayesinde gece lambası olarak kullanabilirsiniz. Yüzde 90’ını kapalı ortamlarda geçirdiğimiz hayatınıza renk katacak 7 Renkli Led Işıklandırma özelliği ile bulunduğu her ortama renk katıyor.

YogAroma AromaTerapi Oda Parfümü Cihazı ile İyi Uykular

Yogaroma Aroma Terapi Cihazı Oda Parfümü Ultrasonik AromaTerapi Hava Nemlendirici Cihazınız daha iyi uyumanızı sağlar, daha az öksürmenize yardımcı olur, ve havanızı nemlendirerek kuru sinüslerinizi rahatlatmaya yardım eder. Cildinizde kuruma oluşmasını engellemenize yardım eder. En sevdiğiniz aroma kokulu yağlarınızı ısı olmadan ortama yayarak doğal aromanın özelliklerini bozmadan havaya yayar. Sonuç mükemmel! Hoş Koku, İdeal Hava. Ultrasonik AromaTerapi Hava Nemlendirici, 6 saate kadar evinizi odanızı ve ofisinizi hem nemlendirir hem de güzel kokmasını sağlar.

Yatak Odaları, Oturma Odaları, Çalışma Odaları, Ofis Ortamı içim mükemmel bir tercih.

Pilates Salonları, Yoga Sınıfları, Spor Salonları, Otel Odaları için vazgeçilmez bir ürün.

YogAroma Yogaroma Aroma Terapi Cihazı Oda Parfümü Özellikleri:

 • Modern, Elegant, GözAlıcı Tasarım
 • 120ml Su Kapasitesi
 • 3 Saat Sürekli Hava Nemlendirme Modu – 6 Saat Aralıklı Hava Nemlendirme Modu ( 30sn ON / 30sn OFF )
 • %100 Doğar AromaTerapi Özelliği
 • 7 Renkli Led Aydınlatma Fonksiyonu. Renklerin Dansı modu veya İstediğiniz 7 Renk seçme özelliği ile. Süper bir Gece Lambası.
 • Sessiz çalışma 35dB
 • Otomatik kapanma
 • Boyut: 10cm Çap x 14cm Yükseklik
 • Güç kaynağı kablosunun uzunluğu: yaklaşık 150cm
 • Malzeme: PP, ABS
 • Giriş gücü: AC100-240V 50 / 60HZ
 • Gelişmiş ultrasonik teknoloji: 2,4MHZ
 • Kablo Uzunluğu: 150cm

Yogaroma Hava Nemlendirici AromaTerapi Cihazı Paket İçeriği:

Hava Nemlendirici – Aroma Koku Difüzörü
Şarj Aleti – Güç Adaptörü
Ölçüm kabı
Kullanım Kılavuzu – Garanti Belgesi

SIK SORULAN SORULAR

1. Yogaroma AromaTerapi Oda Parfümü Ürün Nasıl Çalıştırılır?

2. Yogaroma AromaTerapi Oda Parfümü Ürün Bakımı Nasıl Yapılır?

3. Yogaroma Aroma Terapi Hava Nemlendirici Özellikleri Nelerdir?

4. Yogaroma Aroma Terapi Hava Nemlendirici Almanız İçin 7 Sebep

INSTAGRAM HESABIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Kendi Yorumunuzu Yazın

YORUMLADIGINIZ URUN: USB Bulb Aroma Terapi Cihazı