Yogaroma Aroma Terapi Hava Nemlendirici Özellikleri

Yogaroma Aroma Terapi Hava Nemlendirici Özellikleri

Hava Nemlendirici satın almak istiyorsunuz. Pekiyi aynı zamanda AromaTerapi özelliği olan, bununla da kalmayıp RenkTerapisi yapabilen ve hatta Gece Lambası olarak kullanılabilen bir ürün istemez misiniz?

Yaşadığımız ortamdaki havanın kuru olması, özellikle soğuk algınlığını oluşturan virüslerin çoğalmasına sebep oluyor. Ayrıca, burun tıkanıklığı ve boğaz kuruluğuna yol açtığı da tespit edilmiştir. Mevsim şartlarına, bulunulan ortamın özelliklerine ve hava koşullarına göre değişiklik gösteren nem oranı, bir ev için en uygun % 40 ile % 50 arası olmalıdır. Bu değerlerden düşük olan nem miktarını, ideal seviye ulaştırmak için hava nemlendirici kullanmak gerekir. Ayrıca özellikle kış aylarında kullandığımız ısıtıcı cihazlar da ortamdaki nem oranını kaçınılmaz olarak azaltır ve nemlendirici kullanmak kaçınılmaz hale gelir.

Yogaroma AromaTerapi Hava Nemlendiricinin Diğer Özellikleri

7 renkli led ışıklı, 3 sürekli çalışma modlu, 6 saat yarım dakika çalışıp, yarım dakika durma modu, 120 ml su kapasteli, hamile kadınlara ve çocuklara sağlık açısından uygun, aromaterapi özelliği sağlayan, sessiz çalışma özellilki 35dB, hava nemlendirici özelliği isteyen kullanıcılar, siteye giriş yaparak kısa sürede çok uygun fiyata bu cihaza sahip olabilirler.

Aroma terapi ise, bitkilerdeki uçucu yağlarla yapılan tedavi biçimidir. Buhar yoluyla uygulanan aromaterapi, ortamda bulunanları sakinleştirir, dinlendirir, psikolojik olarak rahatlatır, motivasyonunu artırır ve soğuk algınlıklarından korur.

Yogaroma oldukça düşük enerji tüketimi değerlerine sahiptir. Hiçbir tehlikeli elektriksel fonksiyonu yoktur. Tabii, tüm elektrikli cihazlarda söz konusu olan genel ilkelere dikkat edilmesi gerekir. Hava Nemlendirici olarak da tanımlanan cihaz aynı zamanda AromaTerapi özelliğine sahiptir ki, renkli ışıklar yayabilen ürün RenkTerapisi de yapabilmektedir. Herhangi bir ek özelliğe gerek olmadan çalıştığı süre boyunca Gece Lambası olarak da kullanabileceğiniz ürün; tüm bunların yanında oldukça iyi bir dekor unsurudur.

Hava Nemlendiricilerin Faydaları

Hava nemlendiricilerin faydaları; özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarını önlemeye katkı sağlar, cildin kurumasını engelleyerek cildin nefes almasını sağlar, ev eşyalarının yıpranmasını geciktirir, kıyafetler ve eşyalar üzerindeki elektriklenmeyi alır, çiçeklerin daha iyi gelişmesini sağlar, horlamayı engeller, elektronik cihazlardaki zararlı elektriği etkisizleştirir ve çocukların daha iyi ve huzurlu uyumasını sağlar.

Yogaroma Aroma Terapi Hava Nemlendirici Özellikleri” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir