Yogaroma AromaTerapi Hava Nemlendirici Ürün Nasıl Çalıştırılır?

Yogaroma AromaTerapi Hava Nemlendirici Ürün Nasıl Çalıştırılır?

Tebrikler, mükemmel bir hava Nemlendirici satın aldınız veya almak üzeresiniz. Hava nemlendirici olmanın yanı sıra aromaterapi özelliğine de sahip olan bu cihaz ile sağlıklı nefes alırken, mis gibi kokan ortamlara sahip olacaksınız. Ayrıca yaşam alanlarınız için çok iyi bir dekor unsuru da olan Yogaroma, oldukça kolay kullanılabilen bir cihazdır. Hemen herkesin kolayca kullanabileceği bu ürünü hemen satın alabilir ve sağlıklı havaya hemen kavuşabilirsiniz.

Yogaroma AromaTerapi Hava Nemlendirici Nasıl çalışır?

Yogaroma Aromaterapi bir hava Nemlendirici cihazdır. Cihazın aromaterapi özelliğinden faydalanmak tamamen opsiyoneldir ve dilerseniz bu özelliği kullanmadan da buhar elde edebilirsiniz. Cihazın su haznesine uygun miktarda su ekledikten sonra, aromaterapi yağlarından 2-3 damla eklemeniz hava nemlendirici olarak kullanmakta olduğunuz cihazın doğrudan bir parfüm makinesine dönüşmesini sağlayacaktır. Bu kokuların niteliklerini kendiniz belirleyebilir, istediğiniz esansı bu hazneye ekleyerek her zaman farklı bir koku elde edebilirsiniz. Aromatik doğal yağların sağlık için hiçbir yan etkisi yoktur. Hatta bu yağların bir çoğu bitkisel tedavilerde kullanılmaktadır. Kimyasal olmamaları sebebiyle her ortamda güvenle kullanılabilir.

Yogaroma aynı zamanda bir gece lambasıdır. Dekoratif bir ışık kaynağı olan cihazın renk modlarını dilediğiniz gibi şekillendirebilir, istediğiniz rengi tercih dip kullanabilirsiniz. Bunun için sadece modu ayarlamanız yeterli olacaktır.

Güvenlik Önerileri

Yogaroma; bir hava nemlendirici cihazdır. Bu nedenle içerisinde su olmadan çalıştırılmamalıdır. Her ne kadar cihazın bununla ilgili güvenlik alt yapısı bulunuyor olsa da, bu özelliğe dikkat edilmelidir.

Cihaz düşük voltajla çalıştığından yüksek gerilim riskleri söz konusu değildir. Ancak her şeye rağmen, cihazın devrilmemesine özen göstermekte fayda vardır.

Cihaza gereğinden fazla aromaterapi yağı koymanız durumunda ağır bir koku ortaya çıkabileceğinden, tam dolu hazneye en çok 5 damla koymanız doğru olacaktır.

Cihaz hava Nemlendirici modunda kullanılırken, çalışmasına günün belli dönemlerinde ara verilmelidir. Yarım saatlik aralıklar vererek cihazı devamlı kullanabilmeniz mümkündür. Herhangi bir periyotta aromaterapi özelliğini kullanabilir veya bu özelliği hiç kullanmayabilirsiniz.

Cihazın sis modlarını ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. 30 saniye açık, 30 saniye kapalı mod ve sürekli sis modundan dilediğinizi, tercih edeceğiniz buhar yoğunluğuna göre seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir